Rise up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
▶Добре дошли!
в Калифорния
Форума се върти около престижен Калифорнииски колеж и тайните, който разкрива същността му. Във всеки колеж има отбори борещи се за слава, мъжоретки повдигащи духа именно на тези отбори. Но не във всеки колеж има клуб като този, които е с толкова дълга история. Клуб създаден почти от основаването на колежа. Клуб, в който репутазиите могат да се градят и рушат за ден или по- скоро за вечер. Клуб за който всеки е чувал, ала никой не е сигурен, че съществува ♣Мафия - Във всеки град имаше мафия, а в Калифорния три руски фамилии се бяха наложили. Воюваха не само помежду си, но и с целия свят.
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» [Kostya & Isaack] after 13 years
Karov's house Icon_minitimeВто Авг 18, 2020 11:13 pm by -Dahlia Nagiev

» kayla and isaack[after 13 years]
Karov's house Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 9:45 pm by Kayla Nagiev

» Now in our life comes the changes. for good or for bad [vlad ànd kàtya]
Karov's house Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:38 pm by Katya Nagiev.

» it's so strange that autumn is so beautiful; yet everything is dying [isaack and kylie- after 13 years]
Karov's house Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:31 pm by Isaac Nagiev.

» [Davon and Isaack] after 13 years
Karov's house Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:29 pm by Isaac Nagiev.

» [Dhalia & Davon] every time we go in diferent saide, but in the end we are agein
Karov's house Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:24 pm by -Dahlia Nagiev

» Търся си другарче за Гиф
Karov's house Icon_minitimeСря Сеп 21, 2016 2:35 pm by Kylie Nagiev.

» We don't know who are our enemis [Konstantin & Magnoliya]
Karov's house Icon_minitimeВто Сеп 20, 2016 9:45 pm by -magnoliya diloyan

» [Konstantin& Dhalia] There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.
Karov's house Icon_minitimeВто Сеп 20, 2016 9:43 pm by -Dahlia Nagiev

our team
Alexander Flemming.
administrator
Flor Leroxe.
administrator
Davon Ice.
administrator
-Dhalia Nagiev
administrator
。Park Shin Yoon。
moderator
. Eleanor Baxter
modeator
. Seung Jae Min
modeator
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Сеп 14, 2016 12:23 am

Karov's house

2 posters

Go down

Karov's house Empty Karov's house

Писане by Shane. Пет Юли 01, 2016 12:27 pm

Karov's house Tumblr_njdinnOq8M1tscmnjo1_1280
Shane.
Shane.
football player.
football player.

Брой мнения : 9
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Karov's house Empty Re: Karov's house

Писане by Shane. Пет Юли 01, 2016 12:44 pm

"radioactive..radioactive..."

Шейн седеше на верандата, затворил очи, слушайки музика, потънал отново в своите мисли. Опитваше се да изключи мозъка си, да спре да мисли за каквото и да било и да се понесе през монотонния черен тунел на съзнанието си, чиито стени са чисти и глухи.
Но не успяваше..Редица картини и спомени минаваха пред очите му за секунди, припомняйки му какви ли не случки от живота му. Всяка от случките го връщаше обратно към днешния ден, който бе ужасен. Отново се бе забъркал в неприятности и денят не бе минал толкова спокойно и безаварийно колкото Каров се надяваше да е.
Още от сутринта със спукания маркуч на охладителната течност, който го остави на две преки от къщата и го накара да върви пеша и да гони рейсове, което доведе до закъснението му за тренировки и лошото впечатление, което не искаше да прави на треньора, та стигайки до скандала със сестра му, която смята, че може да си прави каквото, когато и където си поиска и това не се харесваше никак на Шейн.
И все пак той още по-упорито опитваше да натъпка назад в съзнанието си всички тези обезспокоителни мисли, които хвърчаха като черни гарвани около него.
Изведнъж усети лек допир по едната си ръка, който го накара да отвори леко стреснато очи, за да види усмихнатото момиче, което стои пред него.
-О, май те стреснах...Извинявай!
-Няма проблем..-Шейн се усмихна едва доловимо и извади слушалките от ушите си, махвайки с ръка към мястото до него, за да седне момичето.
Shane.
Shane.
football player.
football player.

Брой мнения : 9
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Karov's house Empty Re: Karov's house

Писане by alycia; Пет Юли 01, 2016 8:25 pm

Имах от онези дни, в които всичко се случваше точно така както искам. Всичко дори до най-малката подробност, което изненада дори и самата мен. Не ми се беше случвало от толкова отдавна, че вече дори не можех да кажа, кой беше последният момент, в който бях изпитвала нещо подобно. И ето май наистина щях да изляза права, че колкото по-позитивен е човек, толкова по-хубави неща ще му се случат. Жалко че май бях единствената, която осъзнаваше този малко известен факт и не можех да накарам и останалите да го видят. Но и това щеше да се случи рано или късно и аз щях да седя и да го чакам. Все пак по-добре късно отколкото никога, нали така?
Дори най-после днес пяхме по-хубави песни от обичайното. И то дори една-две от любимите ми. Намерих си няколко неща, които бях търсила с "векове" и за които почти вече бях загубила каквато и да е била надежда. И освен това ми се бяха случили още няколко хубави неща. Нима този ден не беше наистина прекрасен?
Докато се прибирах към вкъщи си мислех за всичко това и за някои неща, които биха направили деня ми дори още по-невероятен. И точно тогава изскочи и неговото име. Трябваше да спра да мисля за него. Трябваше, но тогава защо не можех да го направя. Беше точно като онези натрапчиви мисли, от които не можеш да се избавиш и за съжаление, или пък не, докато се опитвам да се отърва от мислите си, се бях озовала пред тях. Какво ли изобщо правех тук?
След като му се извиних седнах до него. Наистина не трябваше да съм тук. Не трябваше да се прибера направо вкъщи. Изобщо не трябваше дори и да си помислям за него, но вече беше късно. Дори твърде късно.
-Изглеждаш твърде разсеян. Да не би нещо да ти се е случило?
Попитах го все толкова усмихнато. Сигурно нямаше да иска да ми каже наистина, но пък си струваше да опитам. Така или иначе явно нещо ме беше довело тук, така че можех само да се възползвам от това. Но не и прекалено много, защото все пак се правех, че вече съм го забравила. Понякога беше толкова лесно, защото като един добър и любопитен човек, интереса ми лесно можеше да бъде обяснен от останалите.
-Май отново си се забъркал в нещо. Типичтно за теб. Но наистина ли няма да ми кажеш в какво?
alycia;
alycia;
musician.
musician.

Брой мнения : 22
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Karov's house Empty Re: Karov's house

Писане by Shane. Съб Юли 02, 2016 9:09 am

Шейн погледна за миг безмълвно Алис. Не разбираше защо на нея все още й пука за него. Той не се отнасяше подобаващо с нея когато бяха заедно. Не, не я е обиждал или нещо подобно, но не я и носеше на ръце. Все "нямаше време", бе зает или не бе в настроение. Всеки път тя се опитваше да изкопчи от него думи, да проведе разговор и да му помогне, но също така всеки път той я парираше и отблъскваше. Не искаше никой до себе си, защото смяташе, че не го заслужава. Самият той бе толкова погълнат от мислите си, чувството за вина и стремежа да опази сестра си сякаш е крехък ценен минерал, че не можеше да даде необходимото внимание на Алис или на който и да било друг, макар, че тя бе единствената, която бе готова да даде без да получи. И все пак той знаеше, че не е честно спрямо нея и точно заради това поиска да се разделят, макар и всъщност да не й каза истинската причина.
-Бих искал да ти спестя проблемите си, на тях им е достатъчно да притесняват само мен. -Шейн се усмихна половинчато и затвори за миг очи, вдишвайки дълбоко вечерния хладен въздух. След това ги отвори отново, защото не искаше да изглежда сякаш я игнорира, всъщност в момента компанията й бе успокояваща.
-Вместо това може да ме разсееш, разказвайки ми как мина денят ти?
Shane.
Shane.
football player.
football player.

Брой мнения : 9
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Karov's house Empty Re: Karov's house

Писане by alycia; Нед Юли 03, 2016 8:31 pm

Продължавах да се питам вътрешно какво правя тук. Защото това определено не беше начинът, по който исках да покажа не само на него, на себе си, а и на останалите, че не се интересувам по никакъв начин повече от него. Това беше точто противоположното на всичко, което се опитвах да им докажа, тогава защо толкова лесно се бях подала на нещо, дори и аз самата не знаех какво и се бяха озовала тук. На всичкото отгоре бях все толкова усмихната, както винаги всъщност.  
Може би просто бях от хората, които дори когато бяха останали наранени, се опитваха да бъдат в помощ на останалите. Да им покажат, че въпреки всичко са били прави и нищо не е чак толкова черно, колкото изглежда. Че винаги има нещо хубаво, стига те да успеят да го видят. Но те просто не искаха да го направят. Или пък просто така по-лесно заблуждавах дори самата себе си, че страницата наречена "Шейн Каров" е вече заличена от живота ми, но дали наистина беше така.
-Защо ли не се изнендвам
Наистина защо ли изобщо се опитвах да го накарам да ми каже нещо сега, когато дори преди не ми се получаваше, а тогава поне имах причина, заради която да го питам и да искам да ми разкаже. Тогава защо и сега го правех? Не, просто нямаше как дори и аз да си отговоря, колкото и да ми се искаше да разбера, за да мога да спра.
-Денят ми беше повече от прекрасен. Случваха ми се само хубави неща. Най-странното беше, че дори само да си помисля за нещо и то се случваше.  Можеш ли да си представиш? Чудя се какво ли още да очаквам до края на деня. Май трябва да съм подготвена за всичко и да внимавам за какво си мисля.
Да, наистина трябваше май да внимавам за последвата част, защото така както беше започнало всичко днес, кой знае къде щеше да свърши. За това трябваше да спра да си задавам онези глупави въпроси, на които така или иначе нямаше да получа отговор и да си изкарам времето тук и сега.
alycia;
alycia;
musician.
musician.

Брой мнения : 22
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Karov's house Empty Re: Karov's house

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите