Rise up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
▶Добре дошли!
в Калифорния
Форума се върти около престижен Калифорнииски колеж и тайните, който разкрива същността му. Във всеки колеж има отбори борещи се за слава, мъжоретки повдигащи духа именно на тези отбори. Но не във всеки колеж има клуб като този, които е с толкова дълга история. Клуб създаден почти от основаването на колежа. Клуб, в който репутазиите могат да се градят и рушат за ден или по- скоро за вечер. Клуб за който всеки е чувал, ала никой не е сигурен, че съществува ♣Мафия - Във всеки град имаше мафия, а в Калифорния три руски фамилии се бяха наложили. Воюваха не само помежду си, но и с целия свят.
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» [Kostya & Isaack] after 13 years
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 18, 2020 11:13 pm by -Dahlia Nagiev

» kayla and isaack[after 13 years]
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 9:45 pm by Kayla Nagiev

» Now in our life comes the changes. for good or for bad [vlad ànd kàtya]
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:38 pm by Katya Nagiev.

» it's so strange that autumn is so beautiful; yet everything is dying [isaack and kylie- after 13 years]
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:31 pm by Isaac Nagiev.

» [Davon and Isaack] after 13 years
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:29 pm by Isaac Nagiev.

» [Dhalia & Davon] every time we go in diferent saide, but in the end we are agein
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:24 pm by -Dahlia Nagiev

» Търся си другарче за Гиф
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeСря Сеп 21, 2016 2:35 pm by Kylie Nagiev.

» We don't know who are our enemis [Konstantin & Magnoliya]
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2016 9:45 pm by -magnoliya diloyan

» [Konstantin& Dhalia] There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.
Търся си всичко останало - Page 6 Icon_minitimeВто Сеп 20, 2016 9:43 pm by -Dahlia Nagiev

our team
Alexander Flemming.
administrator
Flor Leroxe.
administrator
Davon Ice.
administrator
-Dhalia Nagiev
administrator
。Park Shin Yoon。
moderator
. Eleanor Baxter
modeator
. Seung Jae Min
modeator
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Сеп 14, 2016 12:23 am

Търся си всичко останало

+73
philip bangshot
TheLittleCop
Imogen Sanford
RolandHale.▲
Fel
kamea
△.liana
eira de burgh.
alexis;
Nikolay Romanoff.
Alaska.
joseph.
victoria-
julien.
- ghost.
Victor Flemming◥
lenah.
mr. J ❥
Елена Кравченко
markus;
Eli™
Isabellaღ
clara;
rose miller
-margo
A. Woodville
victoria o'connor;
David.
Алексей Михайлов.
saturn-
lena.
miss vilien.
† Mr. Death †
-damien
just julia;
Boris Nagiev.
-yasmine harris
Theo Parrish.
Майкъл.
John Cassian
Victor Mihaylov.
Alaska®
Joanna R. Freeman
Davon Ice☣
Katalina ♥
Eliss.
-fire
Konstantin Nagiev.
Daniel Rotenberg.
Екатерина.
Channel.
Valerie Flemming
.destiny
eleanor baxter.♠
Venilian Flemming.
Carter Baizen.
Vivianne Flemming.
Jamie.
Alex Jazzy
beatrice hart-
Starfall
Jack Wilder
Карина Кирова
-monik
Laura.
J.Vilien.
Tatiana.
Alexander Flemming.
Shane.
.alexis atwood
alycia;
Mr. Gardner
-flor leroxe
77 posters

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by markus; Съб Авг 20, 2016 5:39 pm

markus; написа:търся си си някого, който да настройва Маркъс срещу Елвира (имам определена идея и ще я дообясня на лс)
markus;
markus;
citizen.
citizen.

Брой мнения : 51
Join date : 13.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Alexander Flemming. Пон Авг 22, 2016 11:26 am

- new friend - някой, с когото не са били в особено добри отношения, но нещо ще е предизвикало точно обратното; (какво точно ще се доразберем на лично)
- rise and shine - някой, който използва Алек, за да придобие известност сред учениците, а всъщност мрази Алек;
- we were just a kids - някой, с който са израснали заедно, но са спрели да общуват в следствие на някаква случка, превърнала се в тяхната срамна тайна; (полът няма значение; конкретна идея за случката нямам, затова ще измислим заедно)
- kill me or leave me - тъй като баща му стои на чело на fbi, неговите врагове са и врагове на Алек; търси се един конкретен от мафията, който ще принуди Флеминг да се обвърже с тях, заплашвайки семейството му;

Ако някой ме иска за нещо или има идея - да ми драсне на лично. smile
Alexander Flemming.
Alexander Flemming.
Administrator; Captain of the basketball team;
Administrator; Captain of the basketball team;

Брой мнения : 843
Join date : 28.06.2016
Age : 27

https://whenthesummerstart.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by lenah. Пон Авг 22, 2016 11:40 am

Търси се онзи,който ще я накара да забрави за любовта си към онзи невъзможния. Ще бъде трудно,изпълнено с препядствия и не ообено добри отношения.
lenah.
lenah.
cheerleader.
cheerleader.

Брой мнения : 46
Join date : 20.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Isabellaღ Пон Авг 22, 2016 2:50 pm

Търся си:

*Роднини
- Братовчед/братовчедка
- Племеница /ученичка завираща носа си не където му е работата/

*Ученици два или три пола не е от значение на ЛС ще кажа защо са ми и какво съм замислила за героинята си.
-За предпочитане е да не са от примерните момченца и девойките тип "Дева Мария".

*Два преподавателя или треньора няма значение пола също не е важен.
- единия приятелски настроен на ЛС ще споделя идеята си.
- другия определено враждебно настроен пак на ЛС ще споделя защо.

ЗАСЕГА Е ТОВА ЖЕЛАЕЩИТЕ АКО ОБИЧАТ ДА МИ ДРАСНАТ НА ЛС. ЗАПАЗВАМ ПРАВОТО СИ ДА ДОБАВЯМ ОЩЕ ТЪРСЕНИ ЛИЧНОСТИ В СПИСЪКА СИ.
Isabellaღ
Isabellaღ
teacher.
teacher.

Брой мнения : 59
Join date : 11.08.2016
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Victor Flemming◥ Вто Авг 23, 2016 9:51 am

Една дружка, с която ще са доста близки приятели и ще си споделят радости и мъки. (мъжки пол, да не е от мафията, че моят човек е от "добрите")
Victor Flemming◥
Victor Flemming◥
citizen.
citizen.

Брой мнения : 81
Join date : 22.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by lenah. Вто Авг 23, 2016 4:12 pm

lenah. написа:Търси се онзи,който ще я накара да забрави за любовта си към онзи невъзможния. Ще бъде трудно,изпълнено с препядствия и не ообено добри отношения.
lenah.
lenah.
cheerleader.
cheerleader.

Брой мнения : 46
Join date : 20.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Victor Flemming◥ Вто Авг 23, 2016 7:43 pm

Victor Flemming◥ написа:Една дружка, с която ще са доста близки приятели и ще си споделят радости и мъки. (мъжки пол, да не е от мафията, че моят човек е от "добрите")
Добавка към търсенето:
Търси се дъщеря, на 23 години (съжалявам, но възрастта е фиксирана, желаещият може да си промени тази на героя). Ще се е получила във времето, когато Виктор е бил още тинейджър на 17 и са го тресели хормоните. Ще е било първото му сладострастно съгрешение с първата му любов, да кажем, но тя никога няма да му е казала, ме е бременна. Просто ще се е изпарила след първият им път заедно. Та тази дъщеря в последствие може да се окаже слабото място на Виктор(за което и той няма да е подозирал).Имам интересна идейка, но по-нататък ще разяснявам на ЛС./намерена


Последната промяна е направена от Victor Flemming◥ на Сря Авг 24, 2016 12:54 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Victor Flemming◥
Victor Flemming◥
citizen.
citizen.

Брой мнения : 81
Join date : 22.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by - ghost. Сря Авг 24, 2016 12:34 am

Издирва се мъж, който ще се опита да накара Сам отново да изпитва любов; Може да са се познавали преди да се е оженила и да е хранил тайно чувства към нея. Ще се разберем на ЛС.
- ghost.
- ghost.
The Mafia.
The Mafia.

Брой мнения : 61
Join date : 24.07.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Joanna R. Freeman Сря Авг 24, 2016 1:24 am

Victor Flemming◥ написа:
Victor Flemming◥ написа:Една дружка, с която ще са доста близки приятели и ще си споделят радости и мъки. (мъжки пол, да не е от мафията, че моят човек е от "добрите")
Добавка към търсенето:
Търси се дъщеря, на 23 години (съжалявам, но възрастта е фиксирана, желаещият може да си промени тази на героя). Ще се е получила във времето, когато Виктор е бил още тинейджър на 17 и са го тресели хормоните. Ще е било първото му сладострастно съгрешение с първата му любов, да кажем, но тя никога няма да му е казала, ме е бременна. Просто ще се е изпарила след първият им път заедно. Та тази дъщеря в последствие може да се окаже слабото място на Виктор(за което и той няма да е подозирал).Имам интересна идейка, но по-нататък ще разяснявам на ЛС.
aз? Търся си всичко останало - Page 6 1595196914 Razz
Joanna R. Freeman
Joanna R. Freeman
citizen.
citizen.

Брой мнения : 92
Join date : 19.07.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by julien. Сря Авг 24, 2016 12:42 pm

приятел - ще са се запознали с пристигането му в Калифорния и ще му помага да свикне с новата работа и начин на живот. Няма да е запознат с предишните му занимания.
студент - въпреки леко променения си външен вид, ще му напомня на някой и всячески ще се опитва да открие истината за преподавателя. 
човек от миналото - ще го разпознае/ще знае къде е и според героя и намеренията му ще преценим как да се развие този сюжет.
студентка/жена - Жулиен ще е пробудил интерес в нея и въпреки че е женен ще направи всичко възможно да го накара да бъде с нея. 

Ако ви трябвам за още нещо ще се радвам да ми пишете на ЛС.  Cool
julien.
julien.
teacher.
teacher.

Брой мнения : 24
Join date : 04.07.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Alexander Flemming. Сря Авг 24, 2016 2:20 pm

julien. написа:
студент - въпреки леко променения си външен вид, ще му напомня на някой и всячески ще се опитва да открие истината за преподавателя. 
Ако ви трябвам за още нещо ще се радвам да ми пишете на ЛС.  Cool
звучи точно като Алек Търся си всичко останало - Page 6 1595196914
Alexander Flemming.
Alexander Flemming.
Administrator; Captain of the basketball team;
Administrator; Captain of the basketball team;

Брой мнения : 843
Join date : 28.06.2016
Age : 27

https://whenthesummerstart.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by julien. Сря Авг 24, 2016 2:25 pm

Alexander Flemming. написа:
julien. написа:
студент - въпреки леко променения си външен вид, ще му напомня на някой и всячески ще се опитва да открие истината за преподавателя. 
Ако ви трябвам за още нещо ще се радвам да ми пишете на ЛС.  Cool
звучи точно като Алек Търся си всичко останало - Page 6 1595196914
Идеално. Взимам те.  Търся си всичко останало - Page 6 1595196914
julien.
julien.
teacher.
teacher.

Брой мнения : 24
Join date : 04.07.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by victoria- Чет Авг 25, 2016 12:10 am

- приятел/ка, с които ще са били доста близки и сега той/тя ще усети нещо подозрително във Ванеса и с времето ще разбере, че това всъщност е така позната му/й до болка приятелка Виктория;
- врагове
- мъж, който ще започне да изпитва чувства към Ванеса;
имам определена идея за всяка позиция; ако има желаещи нека драснат лично, за да им обясня каква роля точно играе героя им в живота на Виктория/Ванеса smile
victoria-
victoria-
The Mafia.
The Mafia.

Брой мнения : 204
Join date : 26.07.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Eliss. Чет Авг 25, 2016 11:54 pm

▲something like an enemy; някой от когото е откраднала нещо скъпо и той я е заподозрял. Целта му е да докаже, че тя е била виновна. Иска да я изритат от училището.
▲love;още не съм го измислила напълно. Имам идея, но въпреки това приемам и чужди идеи. Няма значение какви са. Ще се доразберем на ЛС.
▲anything; ако имате някаква идея за отношение с моя герой съм отворена за абсолютно всякакви предложения. Само драскате ЛС.
Eliss.
Eliss.
student.
student.

Брой мнения : 88
Join date : 16.07.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Katalina ♥ Съб Авг 27, 2016 12:25 am

- Enemies - Колкото може повече! На ЛС ще се разберем защо ще си мразим
- One or two friends - С които Каталина да може да споделя..ноне някои неща.
- BFF - Мъжко и женско с тях тя ще може да споделя абсолютно всичко дори и за мафията.
- FWB - Само за удоволствие без чувства.
- Някой който да иска да я убие.
- The man/boy . Мъжът/момчето който ще завладеят умът и сърцето й.
Katalina ♥
Katalina ♥
The Mafia.
The Mafia.

Брой мнения : 301
Join date : 16.07.2016
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by joseph. Съб Авг 27, 2016 1:15 pm

1/ A friend.
Става въпрос за някой, с когото се познават от детство. Пътищата им са се разделили, но се събират отново.
2/ Somebody..
..от мафията, който възнамерява да го наеме за да свърши някаква си работа, знаейки че Джоузеф има нужда от парите. Може да се превърне в постоянна работа.
3/ Всяка друга идея,която може да ви дойде на ум.
joseph.
joseph.
citizen.
citizen.

Брой мнения : 49
Join date : 27.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by eleanor baxter.♠ Съб Авг 27, 2016 4:23 pm

joseph. написа:1/ A friend.
Става въпрос за някой, с когото се познават от детство. Пътищата им са се разделили, но се събират отново.
2/ Somebody..
..от мафията, който възнамерява да го наеме за да свърши някаква си работа, знаейки че Джоузеф има нужда от парите. Може да се превърне в постоянна работа.
3/ Всяка друга идея,която може да ви дойде на ум.
за първото?
eleanor baxter.♠
eleanor baxter.♠
cheerleader.
cheerleader.

Брой мнения : 246
Join date : 06.07.2016
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by mr. J ❥ Съб Авг 27, 2016 5:56 pm

mr. J ❥ написа:
Търсенето на mr. J

~*~ 1 брой Вярно Псе [задължително от мъжки пол] - някой който да е работел за друг мафиот, но да са го нападнали и да е бил спасен от мен. От тогава да прави всичко за мен. Да е достигнал такова ниво на доверие, че да му позволявам от време на време да ми говори някой неща директно. {повече на ЛС / възможно е да направя Готов Герой за това търсене и някой да го вземе като втори при желание}

~*~ Няколко Хрътки [minimum 4 / разрешава се и нормална работа под прикритие]. Верни до гроб. Не е задължително да пращят от интелект, но и да не са типичните безмозъчни кукли, които повечето мафиоти имат в обкръжението си. В моята организация в НОЛА, не влиза кой да е и не всеки остава. Аз избирам елита на елита. Моите хора вършат работата си без въпроси и са готови да умрат за мен, жена ми или някой от организацията ми. {Мога да пиша още много по-тази тема, но е желателно да се изясним на ЛС} Другото важно и тук е НОЛА. Щом работите при мен значи в някакъв момент сте била там. Сега не е задължително, защото имам хора из целия континент, т.е. може да сте на мисия извън Ню Орлеанс.
mr. J ❥
mr. J ❥
The Mafia.
The Mafia.

Брой мнения : 72
Join date : 16.08.2016
Age : 35
Местожителство : New Orleans Luisiana, but now I'm here

https://whenthesummerstart.bulgarianforum.net/t396-topic

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Alaska. Съб Авг 27, 2016 7:02 pm

Издирвам си човек в мафията, който да наеме Аляска за шофьор, тъй като е на ясно с нейните умения на улицата. Ще превозва важни стоки, пари , дори самият човек когато се налага.
Alaska.
Alaska.
The Mafia.
The Mafia.

Брой мнения : 22
Join date : 27.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Nikolay Romanoff. Нед Авг 28, 2016 10:30 pm

приятел// ще се познават от мноого малки, ще са си като братя и винаги ще могат да разчитат един на друг.
бивши// повечето ще са издържали доста кратко, но ми се иска да се намери и някоя бивша любов, към която Николай наистина е изпитвал чувства.
някой, който знае доста повече за пожара, убил семейството на Николай// въпросният човек ще изнудва Николай, за да му даде информацията, която има.
момиче, влюбено в Николай// иска ми се да е голяма досада и да не го оставя намира, в опит да привлече вниманието на Николай към себе си. Трябва да е доста упорита.

ако някой има някаква идея, може да ми пише на лс Cool


Последната промяна е направена от Nikolay Romanoff. на Сря Авг 31, 2016 2:48 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Nikolay Romanoff.
Nikolay Romanoff.
The Mafia.
The Mafia.

Брой мнения : 181
Join date : 23.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by joseph. Нед Авг 28, 2016 10:32 pm

eleanor baxter.♠ написа:
joseph. написа:1/ A friend.
Става въпрос за някой, с когото се познават от детство. Пътищата им са се разделили, но се събират отново.
2/ Somebody..
..от мафията, който възнамерява да го наеме за да свърши някаква си работа, знаейки че Джоузеф има нужда от парите. Може да се превърне в постоянна работа.
3/ Всяка друга идея,която може да ви дойде на ум.
за първото?

Взимам те.
joseph.
joseph.
citizen.
citizen.

Брой мнения : 49
Join date : 27.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Joanna R. Freeman Нед Авг 28, 2016 10:34 pm

Nikolay Romanoff. написа:приятел// ще се познават от мноого малки, ще са си като братя и винаги ще могат да разчитат един на друг.
бивши// повечето ще са издържали доста кратко, но ми се иска да се намери и някоя бивша любов, към която Николай наистина е изпитвал чувства.
някой, който знае доста повече за пожара, убил семейството на Николай// въпросният човек ще изнудва Николай, за да му даде информацията, която има.
момиче, влюбено в Николай// иска ми се да е голяма досада и да не го оставя намира, в опит да привлече вниманието на Николай към себе си. Трябва да е доста упорита.

ако някой има някаква идея, може да ми пише на лс Cool
аз? Razz
Joanna R. Freeman
Joanna R. Freeman
citizen.
citizen.

Брой мнения : 92
Join date : 19.07.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Nikolay Romanoff. Нед Авг 28, 2016 10:35 pm

Joanna R. Freeman написа:
Nikolay Romanoff. написа:приятел// ще се познават от мноого малки, ще са си като братя и винаги ще могат да разчитат един на друг.
бивши// повечето ще са издържали доста кратко, но ми се иска да се намери и някоя бивша любов, към която Николай наистина е изпитвал чувства.
някой, който знае доста повече за пожара, убил семейството на Николай// въпросният човек ще изнудва Николай, за да му даде информацията, която има.
момиче, влюбено в Николай// иска ми се да е голяма досада и да не го оставя намира, в опит да привлече вниманието на Николай към себе си. Трябва да е доста упорита.

ако някой има някаква идея, може да ми пише на лс Cool
аз? Razz
Взимам те <3
Nikolay Romanoff.
Nikolay Romanoff.
The Mafia.
The Mafia.

Брой мнения : 181
Join date : 23.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by lenah. Пон Авг 29, 2016 2:24 pm

lenah. написа:Търси се онзи,който ще я накара да забрави за любовта си към онзи невъзможния. Ще бъде трудно,изпълнено с препядствия и не ообено добри отношения.
lenah.
lenah.
cheerleader.
cheerleader.

Брой мнения : 46
Join date : 20.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by alexis; Пон Авг 29, 2016 6:10 pm

Ex - първата епична любов на Алексис. След дълго въздържане той се опитал да я изнасили. Обсебен е от нея и я преследва.
Friends - тук влизат приятелчета за по чашка, за услуга и хора, на които може да има доверие
Enemies - тук можем да измислим нещо и да започнем едно рп.
FWB/EWB

С всички кандидати ще се наложи да драснем рп. Не ми се иска графите да са просто запълнени.
alexis;
alexis;
student.
student.

Брой мнения : 101
Join date : 20.08.2016

Върнете се в началото Go down

Търся си всичко останало - Page 6 Empty Re: Търся си всичко останало

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите