Rise up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
▶Добре дошли!
в Калифорния
Форума се върти около престижен Калифорнииски колеж и тайните, който разкрива същността му. Във всеки колеж има отбори борещи се за слава, мъжоретки повдигащи духа именно на тези отбори. Но не във всеки колеж има клуб като този, които е с толкова дълга история. Клуб създаден почти от основаването на колежа. Клуб, в който репутазиите могат да се градят и рушат за ден или по- скоро за вечер. Клуб за който всеки е чувал, ала никой не е сигурен, че съществува ♣Мафия - Във всеки град имаше мафия, а в Калифорния три руски фамилии се бяха наложили. Воюваха не само помежду си, но и с целия свят.
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» [Kostya & Isaack] after 13 years
Home, sweet home Icon_minitimeВто Авг 18, 2020 11:13 pm by -Dahlia Nagiev

» kayla and isaack[after 13 years]
Home, sweet home Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 9:45 pm by Kayla Nagiev

» Now in our life comes the changes. for good or for bad [vlad ànd kàtya]
Home, sweet home Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:38 pm by Katya Nagiev.

» it's so strange that autumn is so beautiful; yet everything is dying [isaack and kylie- after 13 years]
Home, sweet home Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:31 pm by Isaac Nagiev.

» [Davon and Isaack] after 13 years
Home, sweet home Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:29 pm by Isaac Nagiev.

» [Dhalia & Davon] every time we go in diferent saide, but in the end we are agein
Home, sweet home Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:24 pm by -Dahlia Nagiev

» Търся си другарче за Гиф
Home, sweet home Icon_minitimeСря Сеп 21, 2016 2:35 pm by Kylie Nagiev.

» We don't know who are our enemis [Konstantin & Magnoliya]
Home, sweet home Icon_minitimeВто Сеп 20, 2016 9:45 pm by -magnoliya diloyan

» [Konstantin& Dhalia] There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.
Home, sweet home Icon_minitimeВто Сеп 20, 2016 9:43 pm by -Dahlia Nagiev

our team
Alexander Flemming.
administrator
Flor Leroxe.
administrator
Davon Ice.
administrator
-Dhalia Nagiev
administrator
。Park Shin Yoon。
moderator
. Eleanor Baxter
modeator
. Seung Jae Min
modeator
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Сеп 14, 2016 12:23 am

Home, sweet home

2 posters

Go down

Home, sweet home Empty Home, sweet home

Писане by .alexis atwood Чет Юли 07, 2016 7:08 pm

Изтегна се грациозно на тъмният диван и потърси с поглед дистанционното за телевизора. Нямаше намерение да спори повече с Джейми. Искаше да осмисли как за бога живота й отново се беше обърнал на 360 градуса. Защо винаги когато си мислеше, че всичко е идеално и наред животът и удряше шамар, карайки я отново да се върне в реалността. Няколко минути стоеше и мълчеше, което явно беше озадачило красавеца и преди да и зададе въпроса "За какво мислиш?" побърза да го разсее.
-Гладен ли си? -малкото неща, които й се отдаваха освен това да бъде мажоретка и да хвърчи във въздуха, бе готвенето. Обожаваше да го прави.. добре де не точно. Често се хранеше навън, но когато бе ядосана или искаше да забрави за проблемите си се затваряше в кухнята измисляйки всевъзможни нови ястия. Изправи се в седнало положение и не след дълго се запъти към масивната тъмнокафеникава врата, въпреки, че не бе получила отговор от Джейми. Вероятно отново щеше да се заяде с нея, но на нея за днес и стигаше. Изгаряше от желание да си вземе вана за час, два и след това да си легне в леглото, където щеше да преосмисли колко глупава бе, че да се върже на врага, който очевидно я бе използвал само, за да замаже очите на най-добрия си приятел. Който със сигурност въпреки всичко щеше все така да го защитава. Само като си представеше какви ги говори Джеймс и й се искаше да го намери и да забие юмрука си в лицето му. Но не. Имаше по-добро решение. Игнор. Щеше да го игнорира, да го подминава и да се прави, че няма абсолютно никаква истина в случилото се помежду им.
-Знаеш ли? Имам чувството, че не ме боли.-беше се обърнала към футболиста, а той я гледаше така сякаш Алексис току що си е паднала на главата.-Имам предвид.. не ме боли, че той ме използва. Боли ме от това, че точно ти ми отвори очите. Никога не съм очаквала, че точно ти ще ме "спасиш". И преди да си се противил, нека не се залъгваме. Направи го единствено, защото искаш да бъда само твоя играчка. Е, спагети? Как ти звучи?-въздъхна и се залови с търсенето на тиган. Сама си беше виновна за всичко. Самата тя даваше правото тези двамата да я въртят на пръстите си.
.alexis atwood
.alexis atwood
Moderator; Cheerleader;
Moderator; Cheerleader;

Брой мнения : 356
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home Empty Re: Home, sweet home

Писане by Jamie. Пет Юли 08, 2016 2:19 pm

Не беше сигурен дали бе изпуснал конците или просто времето което бе излминало бе променило всичко.. Бе променило него, онзи ден докато обясняваше на Александър какво бе сторил Джеймс бе признал и пред себе си и пред него, че я обича, но така и не го беше признал пред нея. А и съдейки по държатието й, начина по който се заяждаше с него е със сигурност нямаше и да й признае скоро време. На моменти едвам се би сдържал да не я направи на две стотинки. Внимателно я наблюдаваше я докато тя се отправяше към кухнята без дори да е дочакала отговора му. На моменти толково го ядосваше и точно в тези моменти той взимаше онези решения да си вземе почивка от връзката им докато събере нови сили за поредния драматичен обрат. Но този път всичко се бе получило различно не бе очаквал, че тя би направила това явно и на Алексис й бе дошло до гуша от неговото отсъствие. Бе се загледал през прозореца когато осъзна вече колко време се бе замислил. Може би ако говореше с нея? Ако й обяснеше? Не..това нямаше да се случи. Поклати глава сякаш се съгласяваше сам със себе си а в следващия момент я последва в кухнята и чувайки думите й сякаш нещо в него трепна, жегна го не мислеше, че тя си мисли така за чувствата му. Писваше му вече, защото той действително не правеше това с нея. Тя не бе просто поредната играчка.
- Това ли си мислиш за мен, Алексис? Това ли мислиш, че е единствената ми цел? - попита я със сравнително равен глас и я погледна в очите приближавяйки се.
- Наистина ли не ме познаваш? Мислиш ли че ако бе просто играчка щях да се връщам? - поредния въпрос, а той бе вече на самнтиметри от нея и леко отмести косата й на една страна навеждайки се целуна тила й съвсем лекичко, а после отново рязко се отдръпна.
- Е не знаех че имаш такова мнение.
Jamie.
Jamie.
football player.
football player.

Брой мнения : 250
Join date : 04.07.2016

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home Empty Re: Home, sweet home

Писане by .alexis atwood Чет Юли 14, 2016 2:14 am

Не искаше да приеме, че нещата между тях могат да бъдат сериозни. Всички винаги си отиваха от нея, накрая тя събираше останалото й достойнство. Всички говореха красиво, а накрая просто си отиваха  без дори да се замислят. Знаеше, че той отново ще го направи. Нямаше начин да бъде само с нея, нямаше начин да изтърпи настроенията й, а на нея и писваше да я търси само когато му скимне.
-Не знам какво да мисля..-каза го с тих глас, по-скоро на себе си. Когато се доближи до нея и отмести косата й онова чувство в стомаха й отново се появи. Сякаш наистина пърхаха пеперуди там вътре. Истината беше, че колкото и пъти да си тръгва и да се връща винаги ще избере него. Целувката му накара всяко косъмче по тялото й да настръхне.Сякаш ток бе минал през нея. Всяка една негова целувка така й действаше. Подпря ръце на плота, премисляйки внимателно следващите си думи. Такова ли й бе мнението? Въпреки постъпките му, тя винаги го приемаше с отворени обятия. А той оценяваше ли всичко това?
-Виж..-направи пауза опитвайки се да подбере правилните думи. Не знаеше дали щеше да й се изсмее в лицето, когато му кажеше какво наистина мисли.
-Въпреки всичко винаги избирам теб. Винаги те приемам отново, а ти оценяваш ли го? Хм?- обърна се към него, гледайки го право в очите.
-Избирам теб сред всички, Джейми. Глупостите които говоря, настроенията ми, които не можеш да изтърпиш и те карат да си тръгнеш отново.. не знам дали изобщо има смисъл. Правиш така, че да съжалявам за моето държание. Правиш така, че само то да бъде повод да избягаш. А твоето? Би ли могъл да бъдеш само с мен? Би ли останал завинаги? Защото кълна се, че ако отново си тръгнеш от мен всичко ще приключи. Колкото и трудно да ми бъде.-половинчата усмивка се появи на лицето й, защото ако не го бе направила със сигурност щеше да рухне в сълзи, а не искаше това.
.alexis atwood
.alexis atwood
Moderator; Cheerleader;
Moderator; Cheerleader;

Брой мнения : 356
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home Empty Re: Home, sweet home

Писане by Jamie. Чет Юли 14, 2016 9:41 pm

Да си тръгне? Не нямаше такова намерение. През времето в което бяха разделени Джейми бе осъзнал много неща. Бе и осъзнал най- важното това заради което се бе върнал при нея. Не искаше вече да си тръгва. Да държанието й и честата смяна на настроенията й го караха да излиза извън кожата си бе се случвало дори и да я удря, но именно за това всеки път си тръгваше от нея... защото не искаше да страда всеки път, в който той загубеше контрол върху себе си. Не искаше да го прави, но бе решил че все някак си ще се справят ще преодолеят и това.
Джейми се приближи към нея, не беше никак сигурен дали трябваше да й каже, но беше и крайно време да го стори.
Ръцето му обхванаха от двете страни лицето й като палците му галеха нежно зачервените й бузи.
-Виж трябва да знаеш, че има причина за да се върна. Не се върнах защота така ми е щукнало Алекс. - започна той , а очите му всякаш жадно изпиваха нейните. Не беше сигурен как трябваше да й го сподели, може би нямаше да му повярва не знаеше. Но едно бе научил, че от опит глава не боли, за това и нямаше да овърта повече. Знаеше, че не можеше да й обещае, че ще бъде само с нея защото винаги когато обещаеше нищо то се объркваше.
- Дойдох си защото те обичам, Алексис. Няма да си тръгна защото знам, че ще се справим с всичко стига до го искаме. - заяви й той без грам от колебанието, което изпитваше преди малко. Но не смееше да направи нищо повече. Не помръдваше поглед от нейния единствено дишането им се чуваше в разцарилата се тишина. А освен мърдането на телата от поемането на нужния им кислород само палците му се мърдаха продължавайки да милват лицето й.
Jamie.
Jamie.
football player.
football player.

Брой мнения : 250
Join date : 04.07.2016

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home Empty Re: Home, sweet home

Писане by .alexis atwood Нед Юли 17, 2016 4:23 am

Когато ръцете му се появиха от двете й страни, Алекс започна да го гледа невярващо. Не знаеше какво следва. Просто чакаше да чуе гласът му и не след дълго, сякаш прочел мислите й, Джейми започна да говори.Хиляди забранени емоции бушуваха в душата на Атууд. Следващите думи на Джейми накараха кръвта на Алекс да се концентрира на лицето й. Имаше чувството, че е докарала цвета на презрял домат, а думите бяха заседнали в гърлото й. Тя бе като вцепенена и дори не мърдаше. Една гръмотевица я извади от транса и я накара за потръпне.Той очевидно усети това и се засмя на момичето. Да, нея наистина доста си я беше страх от гръмотевици, дори и да изглеждаше странно на повечето хора.И въпреки всичко, тя все още не знаеше какво да отговори на предното му изречение. Той я обича? Наистина? Току що й го каза?
- Хиляди пъти съм си мечтала как ми казваш това. - беше свела поглед към земята, опитвайки се да се опомни.Увереността и спокойствието, което изпълваше, сякаш се бяха изпарили и нямаха намерение да се връщат, те бяха заменени от изненада. Очите им се срещнаха. В нейните все още се четеше  объркване, а в неговите имаше непознато за нея пламъче. Сърцето й биеше лудо в унисон с барабаненето на проливния дъжд по прозореца. Изведнъж сладко и опияняващо усещане я заля когато усети меките устни на Джейми. Тя вече не потрепваше от звукът на, раздиращите небето, светкавици. Не усещаше страх, не усещаше колебание. Всички емоции бяха пометени от една единствена - желанието и да долепи устни до неговите, да усеща потрепващите му ръце по студената и кожа. Очите им се взираха едни в други и нито един от двамата не бе готов да отмести погледът си. Дълбокият му и нежен поглед я опияняваше. Крещящият глас на разума лека по лека затихваше, приглушаван от връхлетелите я емоции. От връхлетялата я истина, която съществуваше отдавна, но нито един от двамата не смееше да изрече на глас.  
-Не ме наранявай, защото този път няма да се справя с болката. Обичам те.-най-накрая го каза. Думите й излизаха право от сърцето. Не знаеше какво ще се случи в бъдеще, а и не искаше да разбира. Половинчата усмивка се появи на лицето й. Тя наистина го обичаше, въпреки всичко.
.alexis atwood
.alexis atwood
Moderator; Cheerleader;
Moderator; Cheerleader;

Брой мнения : 356
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home Empty Re: Home, sweet home

Писане by Jamie. Пон Юли 18, 2016 10:17 am

Не беше сигурен, но наистина не искаше да я наранява. Въпреки, че беше толкова лош за тея той не искаше да я остави. Искаше я само и единствено за себе си. Тя беше негова. Това беше факт и Джейми се надяваше, че вече го бе показал ясно на всички, които искаха да я имат
Не беше сигурен и какво трябваше да направи сега, не беше и сигурен дали постъпваше правилно, защото след като й бе казал, че я обичаше най- вероятно бе следващия път да се почувства много по- наранена. А той определено не искаше това. Върна се назад във времето, а спомените му за тях го заляха като кофа с гореща вода попарвайки го. Върна се в онзи ден когато Алексис го беше накарала да се предаде напълно пред нейния чар и да се остави, въпреки че той не искаше защото се познаваше, знаеше какъв е и точно защото я харесваше искаше да седи настрана от нея, но не успя. И ето ги сега тук след толкова време. Той я бе наранил за пореден път, а тя отново бе свела глава и го бе приела. Но нима имаше друг избор, не нямаше, а и да имаше Джейми никога не й оставаше такъв.
И сега? Сега просто щеше да се опита да й е верен. Но можеше ли да го стори? Колко време можеше да издържи без разнообразие? Колко време можеше да издържи нрава на Алекс. Не знаеше, знаеше само и единствено, че щеше да се постарае, а останалото беше просто време и то щеше да покаже дали този път щяха да имат успех.
-Ще се постарая. Но знаеш и че не обичам да обещавам.- защо ли? По една много простичка причина, че се познаваше, а обещаеше ли нещо и не успееше да го спази след това го глождеше и сякаш разбиваше психиката му.
Отново бе в обятията му, а той я притисна към себе си. Бе толкова крехка, че всякаш всеки момент щеше да се счупи. Понякога се чудеше как издържаше всяка буря предизвикана от бурния му нрав.
-Да не закъснееш за тренировки.- той знаеше колко важни бяха те за нея. За това и винаги я бе подкрепял поне в едно нещо. Може би бе малко, но все пак можеше да каже, че поне в едно я е подкрепял.

Jamie.
Jamie.
football player.
football player.

Брой мнения : 250
Join date : 04.07.2016

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home Empty Re: Home, sweet home

Писане by .alexis atwood Пет Юли 22, 2016 1:56 am

Алекс се отпусна в прегръдката му. Може би това бе един от онези моменти, които не искаше да свършват. Можеше да стои така с часове, дни.. без дори да си казват каквото и да било. Просто да стои там където се чувстваше най-уютно, в прегръдките му. Думите му я разсеяха от мислите й. Надигна глава към него, като се усмихна. Не искаше да отива на тренировка. Искаше да се наслади напълно на момента, а и времето бе ужасно. Но също така рискуваше утре, когато се появи да й четат конско. Смръщи вежди. Истината бе, че напълно беше забравила за тренировките. И не се беше виждала с момичетата от два дни. Беше прекалено заета да се самосъжалява и да блъска главата си в каквото и падне, надявайки се да  изчисти спомена за грешката с Джеймс.
-Не искам да ходя, по дяволите..-сви устни и се отдръпна от Джейми. Въпреки всичко, той винаги я бе подкрепял в това й начинание.
-Искаш ли да дойдеш с мен? Моляяя...-направи физиономията, която знаеше че му е слабост.-А после можем да хапнем нещо.. защото умирам от глад..а след това да си вземем топла вана и...май много се размечтах.-целуна го по брадичката и се запъти към хладилника взимайки едно шише с вода.
-Е боя се, че днес не мога да пропусна, понеже рискувам главата ми да бъде отрязана от група мажоретки..та ще дойдеш ли с мен?-щеше напълно да го разбере ако не искаше да отиде с нея. Даже като се замислеше предпочиташе да отиде сама, защото не бе добра идея да водиш гаджето си при банда красиви момичета с къси полички, които правят нереални движения. Може би най-лошата й черта, бе ревността. Винаги отблъскваше околните с това й недобро качество. И тя го разбираше напълно. Опитваше се да се промени, но мисълта, че нейното е само нейно винаги взимаше превес. А там имаше момичета, които правеха всичко възможно да вкарат всеки от мъжки пол в леглото си. Не че нямаше доверие на Джейми, напротив. По-скоро нямаше доверие на себе си, защото винаги действаше преди да мисли.
.alexis atwood
.alexis atwood
Moderator; Cheerleader;
Moderator; Cheerleader;

Брой мнения : 356
Join date : 30.06.2016

Върнете се в началото Go down

Home, sweet home Empty Re: Home, sweet home

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите