Rise up
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
▶Добре дошли!
в Калифорния
Форума се върти около престижен Калифорнииски колеж и тайните, който разкрива същността му. Във всеки колеж има отбори борещи се за слава, мъжоретки повдигащи духа именно на тези отбори. Но не във всеки колеж има клуб като този, които е с толкова дълга история. Клуб създаден почти от основаването на колежа. Клуб, в който репутазиите могат да се градят и рушат за ден или по- скоро за вечер. Клуб за който всеки е чувал, ала никой не е сигурен, че съществува ♣Мафия - Във всеки град имаше мафия, а в Калифорния три руски фамилии се бяха наложили. Воюваха не само помежду си, но и с целия свят.
Вход

Забравих си паролата!

recent topics
Latest topics
» [Kostya & Isaack] after 13 years
Ново правило!! Icon_minitimeВто Авг 18, 2020 11:13 pm by -Dahlia Nagiev

» kayla and isaack[after 13 years]
Ново правило!! Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 9:45 pm by Kayla Nagiev

» Now in our life comes the changes. for good or for bad [vlad ànd kàtya]
Ново правило!! Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:38 pm by Katya Nagiev.

» it's so strange that autumn is so beautiful; yet everything is dying [isaack and kylie- after 13 years]
Ново правило!! Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:31 pm by Isaac Nagiev.

» [Davon and Isaack] after 13 years
Ново правило!! Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:29 pm by Isaac Nagiev.

» [Dhalia & Davon] every time we go in diferent saide, but in the end we are agein
Ново правило!! Icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 2:24 pm by -Dahlia Nagiev

» Търся си другарче за Гиф
Ново правило!! Icon_minitimeСря Сеп 21, 2016 2:35 pm by Kylie Nagiev.

» We don't know who are our enemis [Konstantin & Magnoliya]
Ново правило!! Icon_minitimeВто Сеп 20, 2016 9:45 pm by -magnoliya diloyan

» [Konstantin& Dhalia] There is never a time or place for true love. It happens accidentally, in a heartbeat, in a single flashing, throbbing moment.
Ново правило!! Icon_minitimeВто Сеп 20, 2016 9:43 pm by -Dahlia Nagiev

our team
Alexander Flemming.
administrator
Flor Leroxe.
administrator
Davon Ice.
administrator
-Dhalia Nagiev
administrator
。Park Shin Yoon。
moderator
. Eleanor Baxter
modeator
. Seung Jae Min
modeator
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Сеп 14, 2016 12:23 am

Ново правило!!

3 posters

Go down

Ново правило!! Empty Ново правило!!

Писане by -flor leroxe Чет Авг 11, 2016 9:18 pm

Привет, човечета !
Наложихме ново правило относно гиф рп-тата. Сложихме ограничение поради причината, че откакто форумът е отворен се пишат само гифове. Не само с нашия форум е така. Напоследък, откакто гифовете ''дойдоха на мода'' Рп светът замря. Не знам дали сте го забелязали, но вече не е както преди и много хора се отказаха, поради това, че се трудят да създадат един герой и след това нямат възможността да си го развият и да се насладят на труда, който са положели, защото с няколко редчета и картинки не е писане на никаква история. Да, някои от вас нямат време, а други нямат муза и това го разбираме напълно.Знаем, че не можем да угодим на всеки, за това сложихме ограничени от 1 нормално рп.Мисля, че не е толкова трудно и също така знам, че някои от вас нямат време. Никой не ви задължава да пишете романи, никой не ви кара насилствено, правим го с изцяло добри намерения. Не искаме диктаторство във форумит. Да, знам, че на някои не ви харесва новото ''ограничение'' Но ви молим да проявите разбиране. Можете спокойно да продължите гиф рп-тата, които сте почнали, никой не ви кара да ги оставяте, просто ви молим да проявите малко разбиране и малко съдействие. Форумът все пак е направен за вас, старали сме се доста, за да ви хареса и главната му цел е да се забавлявате в него, но ако няма потребители това нямам как да се случи. Преди форумите бяха препълнени с хора (да вече не е толкова нашумяло това) и всеки пишеше. Бяхме едно голямо семейство. Сега хората или се отказват, защото не могат да развият своите истории или се израснали тази фаза от живота си. Просто молим за разбиране и най-вече за вашето съдействие. Мислим, че един форум изпълнен с щастливи и дружелюбни пишещи хора ще се хареса на всички ни.

Благодаря ви за вниманието ако сте отделили време да прочетете това.

Пожелавам ви лека вечер
-flor leroxe
-flor leroxe
Administrator; Cheerleader;
Administrator; Cheerleader;

Брой мнения : 689
Join date : 29.06.2016

Върнете се в началото Go down

Ново правило!! Empty Re: Ново правило!!

Писане by Stalk. Чет Авг 11, 2016 10:08 pm

(съжалявам, ако не е редно да пиша отговор тук, но не се сдържах)
Само да кажа, че много подкрепям това правило! Трудно се намират вече желаещи да пишат свястно РП, а преди беше така интересно. Самият процес на обсъждане, свързване на героите, тяхното развиване, приключенията и премеждията, през които преминават... А и не на последно място факта, че си развиваш и ограмотяваш българския език, наред с въображението. Добре е някой да ни нахъса отново да се върнем към прогреса, не да се задоволяваме с регрес.
Stalk.
Stalk.
The Mafia.
The Mafia.

Брой мнения : 38
Join date : 10.08.2016
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Ново правило!! Empty Re: Ново правило!!

Писане by -flor leroxe Чет Авг 11, 2016 10:47 pm

Ами лично аз до този момент много ненавиждам гиф-а но избора не е голям. А и няма развитие с този гиф. За това и наложихме това правило. Хубаво е още някой да ни подкрепи!
-flor leroxe
-flor leroxe
Administrator; Cheerleader;
Administrator; Cheerleader;

Брой мнения : 689
Join date : 29.06.2016

Върнете се в началото Go down

Ново правило!! Empty Re: Ново правило!!

Писане by Isabellaღ Чет Авг 11, 2016 10:52 pm

Тъй като не бях сигурна дали е разрешено да се коментира новото правило още повече пък в тази тема. Аз съм твърдо ЗА подкрепям Ви с двете си ръце. Обиколих толкова много форуми и само ГИФ се пише е крайно време беше някой да върне истинския смисъл на РПГ-то. Поздравление от мен дано има развитие след това правило.
Isabellaღ
Isabellaღ
teacher.
teacher.

Брой мнения : 59
Join date : 11.08.2016
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Ново правило!! Empty Re: Ново правило!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите